Pērciet piepūšamos slidkalniņus un lecamauklas uz Latviju

Pērciet piepūšamos slidkalniņus un lecamauklas uz Latviju

Laipni lūgti Dodo-Inflatables.com – mūsu piepūšamo atrakciju interneta veikalā Eiropā!

Iepazīstieties ar mūsu plašo augstas kvalitātes piepūšamo atrakciju, piepūšamo piļu un slīdkalniņu klāstu, kas jebkuram pasākumam piešķirs kaut ko papildu. Neatkarīgi no tā, vai meklējat lielu piepūšamo pili korporatīvam pasākumam, mazu piepūšamo pili bērnu dzimšanas dienas svinībām vai lecamauklu ar slidkalniņu vasaras ballītei – šeit jūs noteikti atradīsiet kaut ko piemērotu!

Mūsu piedāvājumā ir ne tikai dažādas uzpūšamās pilis, bet arī plašs piederumu klāsts, tostarp Gibbons un Huawei pūtēji uzpūšamajām pilīm.

Sūpoļu pils un piederumu piegāde uz Latviju maksā 239,00 €. Piepūšamo piederumu pakete maksā 39,00 €. Ja piepūšamā rotaļlieta ir noliktavā, tā tiks nosūtīta jums uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Piegāde uz Latviju aizņem aptuveni 4 – 6 darba dienas. Sūpošo pili ir iespējams saņemt personīgi no mūsu noliktavas Minhenē, Vācijā.

Visas mūsu piepūšamās konstrukcijas atbilst stingrajiem DIN EN 14960 drošības standartiem un ir piemērotas privātai un komerciālai lietošanai. Pēc tam, kad jūsu jaunā piepūšamā pils būs nosūtīta, jūs saņemsiet detalizētu ceļvedi un attiecīgu sertifikātu.

Atbrīvojums no PVN uzņēmumiem! Ja jūs pērkat kā uzņēmums, pie kases ievadiet savu PVN identifikācijas numuru, lai veiktu pirkumus bez nodokļa.

Neatkarīgi no tā, vai esat privātpersona, kas meklē uzpūšamo pili savai nākamajai ģimenes ballītei, vai komerciāls nomas uzņēmums, kas vēlas paplašināt savu piedāvājumu, mūsu uzpūšamās pilis ir piemērotas ikvienam. Patiesībā lielākā daļa mūsu klientu visā Eiropā ir lecamauklu nomas uzņēmumi, kuri novērtē mūsu produktus dažāda lieluma pasākumiem.

Mēs ceram, ka jums patiks pārlūkot mūsu tiešsaistes veikalu, un labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem vietnē contact@dodo-inflatables.com!

Shopping Cart
Scroll to Top