Kup nadmuchiwane zjeżdżalnie i dmuchane zamki do Polski

Kup nadmuchiwane zjeżdżalnie i dmuchane zamki do Polski

Witamy w Dodo-Inflatables.com – naszym sklepie internetowym z dmuchańcami w Europie!

Zanurz się w naszej szerokiej ofercie wysokiej jakości dmuchańców, dmuchanych zamków i zjeżdżalni, które dodadzą odrobinę ekstra do każdej okazji. Niezależnie od tego, czy szukasz dużego dmuchańca na imprezę firmową, małego dmuchanego zamku na przyjęcie urodzinowe dla dzieci, czy dmuchanego zamku ze zjeżdżalnią na letnią imprezę – u nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

Nasza oferta obejmuje nie tylko różnorodne zamki do skakania, ale także szeroką gamę akcesoriów, w tym dmuchańce Gibbons i Huawei do zamków do skakania.

Wysyłka dmuchanego zamku i akcesoriów do Polski kosztuje 169,00 €. Paczka nadmuchiwanych akcesoriów kosztuje 30,00 €. Jeśli nadmuchiwany zamek znajduje się w magazynie, zostanie wysłany natychmiast po otrzymaniu płatności. Dostawa do Polski trwa około 4-6 dni roboczych. Istnieje możliwość samodzielnego odbioru nadmuchiwanego produktu z naszego magazynu w Monachium w Niemczech.

Wszystkie nasze dmuchańce spełniają surowe normy bezpieczeństwa DIN EN 14960 i nadają się do użytku prywatnego i komercyjnego. Po wysłaniu nowego dmuchańca otrzymasz szczegółowy przewodnik i odpowiedni certyfikat.

Zwolnienie z podatku VAT dla firm! Jeśli kupujesz jako firma, wprowadź swój numer identyfikacyjny VAT przy kasie, aby dokonać zakupów bez podatku.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną szukającą dmuchanego zamku na następną imprezę rodzinną, czy też jesteś komercyjną firmą wynajmującą, która chce rozszerzyć swoją ofertę, nasze dmuchane zamki są odpowiednie dla każdego. W rzeczywistości większość naszych klientów w całej Europie to firmy wynajmujące dmuchane zamki, które cenią nasze produkty na imprezy każdej wielkości.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się przeglądanie naszego sklepu internetowego i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania pod adresem contact@dodo-inflatables.com!

Shopping Cart
Scroll to Top