Pirkti pripučiamas čiuožyklas ir šokdynes į Lietuvą

Pirkti pripučiamas čiuožyklas ir šokdynes į Lietuvą

Sveiki atvykę į Dodo-Inflatables.com – mūsų internetinę pripučiamų skraidyklių parduotuvę Europoje!

Pasinerkite į mūsų platų aukštos kokybės pripučiamų atrakcionų, pripučiamų pilių ir čiuožyklų pasirinkimą, kuris bet kokiai progai suteiks šiek tiek daugiau džiaugsmo. Nesvarbu, ar ieškote didelės pripučiamos pilies įmonės renginiui, mažos pripučiamos pilies vaikų gimtadienio vakarėliui, ar šokinėjančios pilies su čiuožykla vasaros vakarėliui – čia tikrai rasite ką nors tinkamo!

Mūsų asortimente rasite ne tik įvairių antpučiamųjų pilių, bet ir daugybę priedų, įskaitant “Gibbons” ir “Huawei” pūtiklius antpuoliams.

Sūpuoklių pilies ir priedų siuntimas į Lietuvą kainuoja 296,00 €. Pripučiamų priedų pakuotė kainuoja 39,00 €. Jei pripučiama skraidyklė yra sandėlyje, ji bus išsiųsta jums iš karto po mokėjimo gavimo. Pristatymas į Lietuvą trunka maždaug 4-6 darbo dienas. Pripučiamąją galima atsiimti patiems iš mūsų sandėlio Miunchene, Vokietijoje.

Visi mūsų pripučiami įrenginiai atitinka griežtus DIN EN 14960 saugos standartus ir yra tinkami naudoti tiek privačiai, tiek komerciniais tikslais. Išsamų vadovą ir atitinkamą sertifikatą apie naująjį pripučiamąjį įrenginį gausite, kai tik jis bus išsiųstas.

Įmonėms taikoma PVM lengvata! Jei perkate kaip įmonė, kasoje įveskite savo PVM mokėtojo kodą, kad galėtumėte pirkti be mokesčių.

Nesvarbu, ar esate privatus asmuo, ieškantis antpučiamosios pilies kitam šeimos vakarėliui, ar komercinė nuomos įmonė, norinti išplėsti savo asortimentą, mūsų antpučiamosios pilys tinka visiems. Tiesą sakant, didžioji dalis mūsų klientų visoje Europoje yra šokinėjančių pilių nuomos įmonės, kurios vertina mūsų gaminius įvairaus dydžio renginiams.

Tikimės, kad jums patiks naršyti po mūsų internetinę parduotuvę, o į visus klausimus mielai atsakysime adresu contact@dodo-inflatables.com!

Shopping Cart
Scroll to Top