Nákup nafukovacích skluzavek a skákacích hradů do České republiky

Nákup nafukovacích skluzavek a skákacích hradů do České republiky

Vítejte na Dodo-Inflatables.com – našem internetovém obchodě s nafukovacími skluzavkami v Evropě!

Ponořte se do naší široké nabídky vysoce kvalitních nafukovacích atrakcí, nafukovacích hradů a skluzavek, které dodají každé příležitosti něco navíc. Ať už hledáte velký nafukovací hrad na firemní akci, malý nafukovací hrad na dětskou narozeninovou oslavu nebo skákací hrad se skluzavkou na letní párty – zde zaručeně najdete něco vhodného!

Naše nabídka zahrnuje nejen různé skákací hrady, ale také širokou škálu příslušenství, včetně Gibbonů a foukaček Huawei pro skákací hrady.

Doprava skákacího hradu a příslušenství do České republiky stojí 185,00 €. Balíček nafukovacích doplňků stojí 29,00 €. Pokud je nafukovadlo skladem, bude vám odesláno ihned po obdržení platby. Dodání do České republiky trvá přibližně 4 – 6 pracovních dnů. Skákací hrad je možné si osobně vyzvednout v našem skladu v Mnichově v Německu.

Všechny naše nafukovací hrady splňují přísné bezpečnostní normy DIN EN 14960 a jsou vhodné pro soukromé i komerční použití. Po odeslání nafukovacího hradu obdržíte podrobný návod a příslušný certifikát k vašemu novému nafukovacímu hradu.

Osvobození od DPH pro firmy! Pokud nakupujete jako firma, zadejte u pokladny své identifikační číslo pro DPH, abyste mohli nakupovat bez daně.

Ať už jste soukromá osoba, která hledá skákací hrad pro svou příští rodinnou oslavu, nebo jste komerční půjčovna, která chce rozšířit svůj sortiment, naše skákací hrady jsou vhodné pro každého. Ve skutečnosti většinu našich zákazníků po celé Evropě tvoří půjčovny skákacích hradů, které oceňují naše výrobky pro akce všech velikostí.

Doufáme, že se vám prohlížení našeho internetového obchodu bude líbit, a na contact@dodo-inflatables.com vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!

Shopping Cart
Scroll to Top