Osta täispuhutavad liumäed ja hüppelinnakud Eestist

Osta täispuhutavad liumäed ja hüppelinnakud Eestist

Tere tulemast Dodo-Inflatables.com – meie täispuhutavate atraktsioonide veebipoodi Euroopas!

Sukeldu meie laiaulatuslikku kvaliteetsete täispuhutavate atraktsioonide, täispuhutavate losside ja liumäe valikusse, mis lisab igale sündmusele selle väikese lisaväärtuse. Kas otsite suurt täispuhutavat atraktsiooni firmaüritusele, väikest täispuhutavat lossi laste sünnipäevapeole või hüppelinnakut koos liumäega suvepäevale – siit leiate garanteeritult midagi sobivat!

Meie valik ei sisalda mitte ainult erinevaid hüppelinnu, vaid ka laia valikut lisaseadmeid, sealhulgas Gibbonid ja Huawei puhurid hüppelinnadele.

Hüppelinnuse ja tarvikute saatmine Eestisse maksab 349,00 eurot. Täispuhutavate tarvikute pakett maksab 49,00 eurot. Kui täispuhutav atraktsioon on laos, saadetakse see teile kohe pärast makse laekumist. Tarne Eestisse kestab umbes 4-6 tööpäeva. Hüppelaud on võimalik ise kätte saada meie laost Münchenis, Saksamaal.

Kõik meie täispuhutavad atraktsioonid vastavad rangetele ohutusstandarditele DIN EN 14960 ja sobivad nii era- kui ka ärikasutuseks. Kui teie uus täispuhutav atraktsioon on välja saadetud, saate üksikasjaliku juhendi ja vastava sertifikaadi.

Käibemaksuvabastus ettevõtetele! Kui ostate ettevõttena, sisestage maksuvabade ostude tegemiseks kassas oma käibemaksukohustuslasena registreerimise number.

Olenemata sellest, kas olete eraisik, kes otsib hüppelinnakut oma järgmisele perepeole, või olete kommertsiaalne rendifirma, kes soovib oma valikut laiendada, meie hüppelinnakud sobivad kõigile. Tegelikult on enamik meie klientidest üle Euroopa hüppelinnade rendiettevõtjad, kes hindavad meie tooteid igas suuruses ürituste jaoks.

Loodame, et naudite meie veebipoe sirvimist ja vastame meeleldi kõikidele küsimustele aadressil contact@dodo-inflatables.com!

Shopping Cart
Scroll to Top